با خیال راحت اقساطی خرید کن
خرید اقساطی بدون ضامن از فروشگاه مانیا تل
خرید اقساطی باز پرداخت ۱۲ ماهه
بدون نیاز به ضامن فقط با چک یا سفته

 

 

شرکت «هوشمند آرمان گستر آریا» با نام تجاری لندو بستر مناسب جهت خرید اقساطی از فروشگاه های آنلاین را فراهم نموده است با توجه به شرایط موجود تقاضا برای خرید اقساطی کالا افزایش یافته و دسته بزرگی از مخاطبان و مشتریان خرید اقساطی را در اولویت خود قرار داده اند .

فروشگاه مانیا تل با عقد قرار داد با شرکت لندو بستر مناسبی جهت خرید اقساطی کالای دیجیتال را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است تا مشتریان عزیز با خیال راحت و بدون هیچ دردسری اقدام به خرید اقساطی از فروشگاه نمایند .

در صورتی که برای اولین بار قصد خرید اقساطی از مانیا تل را دارید کافیست در پنج مرحله خرید خود را انجام دهید . 

مرحله اول

ثبت نام در سایت لندو

در صورتی که در سایت لندو حساب کاربری ندارید به وسیله شماره تلفن همراه خود در این سایت ثبت نام کنید .

مرحله اول
مرحله دوم

درخواست کارت خرید 

با انتخاب فروشگاه مانیا تل از لیست فروشگاه ها با توجه به قیمت کالا مد نظر خود یک کارت خرید انتخاب کنید و ماه های بازپرداخت اقساط آن را مشخص نمایید .

مرحله دوم
مرحله سوم

تماس کارشناسان با شما 

بعد از انتخاب کارت خرید منتظر تماس کارشناسان لندو باشید معمولا حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت و مدارکی که نیاز به ارسال دارد به شما اطلاع میدهند .

مرحله سوم
مرحله چهارم

ارسال مدارک 

مدارک درخواستی توسط کارشاناسن را از طریق پنل خود در سایت لندو ارسال نمایید معمولا ۷۲ ساعت کاری پس از ارسال مدارک اعتبار سنجی شده و در صورت صحت تایید خواهند شد .

مرحله چهارم
مرحله پنجم

دریافت کارت خرید

پس از تایید مدارک ظرف چند روز کاری کارت خرید با یک کد تخفیف صد در صدی برای شما ارسال خواهد شد با وارد کردن کد خرید شما به صورت اقساطی ثبت خواهد شد .

مرحله پنجم

نکته: توجه کنید در صورتی که مدارک ضمانت تا حداکثر 3 روز پس از ثبت سفارش، ارسال نگردد، سفارش به طور خودکار حذف خواهد شد

فروشگاهی اینترنتی مانیا تل 

فروشگاه مانیا تل عرضه کننده محصولات دیجیتال با تمرکز بر تلفن همراه و لوازم جانبی در قطب موبایل ایران پاساژ علاالدین اقدام به فروش و خدمات با بهترین قیمت و خدمات از سال 1393 فعالیت میکند . فروشگاه مانیا تل همواره به دنبال بهبود کیفیت و ارائه بهترین قیمت رقابتی در عرضه محصولات دیجیتال به ویژه تلفن همراه نموده است . فروشگاه مانیا تل با فراهم آوردن زیر ساخت های مناسب جهت خرید آنلاین و حضوری آمده ارائه خدمت به مشتریان عزیز میباشد .  

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان مانیا تل

با عضویت در خبرنامه ویژه مانیا تل از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


0