نماد اعتماد الکترونیک

فروشگاه مانیا تل دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت می‌باشد. این موضوع بیانگر فعالیت قانونی و ارائه مدارک معتبر فعالیت این واحد صنفی می‌باشد.

نماد اعتماد وزارت فرهنگ و ارشاد 

نماد اعتماد ( ساماندهی ) وزارت فرهنگ و ارشاد

کلیه محتوای موجود در وب‌سایت فروشگاه مانیا تل حسب موضوع دارای مجوزهای معتبر انتشار می‌باشد. و کلیه حقوق مربوط به محتوای این تارنما محفوظ می‌باشد.

عضویت انجمن صنفی کسبوکارهای اینترنتی 

عضویت انجمن صنفی کسبوکارهای اینترنتی

فروشگاه مانیا تل به دلیل فعالیت در بستر آنلاین جهت فروش و خدمات پس از فروش محصولات عضو انجمن صنفی کسبوکارهای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی می‌باشد.

درگاه پرداخت مستقیم بانک پاسارگاد 

درگاه پرداخت مستقیم بانک پاسارگاد

فروشگاه مانیا تل با امضای قرارداد با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد بانک پاسارگاد بستر مناسب و امن جهت خرید آنلاین به وسیله در گاه پرداخت با پشتیبانی کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب را فراهم نموده است.

درگاه پرداخت تجارت الکترونیک پارسیان

فروشگاه مانیاتل با عقد قرار داد شرکت تجارت الکترونیک پارسیان امکان پرداخت امن و مستقیم برای مشتریان عزیز فراهم نموده است .

نشان امنیت اطلاعات مشتری

نشان امنیت اطلاعات مشتری

فروشگاه مانیا تل با برخورداری از پروتکل امن SSL  امنیت اطلاعات مخاطبان و مشتریان خود را تضمین می‌کند کلیه اطلاعات در بستر زیرساخت فروشگاه مانیا تل بهصورت رمزگذاری شده منتقل می‌گردد.

اخذ قرار با شرکت ملی پست ایران

فروشگاه مانیا تل با اخذ قرار داد با بخش لوجستیک شرکت ملی پست این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهد تا در سریع ترین حالت ممکن مرسوله را به دست خریدار برساند .

امکان خرید حضوری در مجتمع تجاری علاالدین

امکان خرید حضوری در مجتمع تجاری علاالدین

فروشگاه مانیا تل با فراهم نمودن بستر و زیر ساخت مناسب در بزرگ ترین و قدیمی ترین پاساژ فروش تلفن همراه در خاورمیانه و قطب تلفن همراه ایران پاساژ علاالدین امکان خرید حضوری برای مشتریان عزیز را فراهم نموده است .

امکان خرید اقساطی در بستر لندو

فروشگاه مانیاتل امکان خرید اقساطی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است این موضوع پس از ثبت نام و ارسال مدارک و عقد قرار داد بر بستر لندو فراهم گشته است .

فروشگاهی اینترنتی مانیا تل 

فروشگاه مانیا تل عرضه کننده محصولات دیجیتال با تمرکز بر تلفن همراه و لوازم جانبی در قطب موبایل ایران پاساژ علاالدین اقدام به فروش و خدمات با بهترین قیمت و خدمات از سال 1393 فعالیت میکند . فروشگاه مانیا تل همواره به دنبال بهبود کیفیت و ارائه بهترین قیمت رقابتی در عرضه محصولات دیجیتال به ویژه تلفن همراه نموده است . فروشگاه مانیا تل با فراهم آوردن زیر ساخت های مناسب جهت خرید آنلاین و حضوری آمده ارائه خدمت به مشتریان عزیز میباشد .  

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان مانیا تل

با عضویت در خبرنامه ویژه مانیا تل از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!


0